VİRANŞEHİR'DE NEWROZ TERTİP KOMİTESİNDE SORUŞTURMA
VİRANŞEHİR'DE SAKALI-I ŞERİFE YOĞUN İLGİ
HDP’nin adayları her kesimden
IŞİD Türkiye sınırına bayrak dikti
Bu haber 02 Kasım 2013, Cumartesi 22:34 tarihinde eklendi. 1057 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

DR. İLHAN ERKAN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU

Viranşehir 200 yataklı devlet Hastaesi Baştabip Yardımcısı Dr. İlhan Erkanak Parti'denBelediye Başkan aday adayı oldu
DR. İLHAN ERKAN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU

Dr. İlhan ERKAN

AK PARTİ VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU

Rahime DENİZ

VİRANŞEHİR (VİRGA)

 

“AYRIŞTIRMAYA DEĞİL, BİRLEŞTİRMEYE GELDİK.”

 

1982 yılı Viranşehir doğumluyum. İlk orta ve lise eğitimimi Viranşehir’de tamamladım. 2000 yılında Yüzüncü yıl üniversitesi Tıp fakültesini kazandım. 1 Yıl sonra Dicle üniversitesi tıp fakültesine yatay geçiş yaptım. 2006 yılında Dicle üniversitesi tıp fakültesinden mezun oldum. Aynı yıl ilçem olan Viranşehir’de meslek hayatıma başladım. 2009 yılından beri Viranşehir devlet hastanesinde başhekim yardımcılığı görevi yapmaktayım. İlçeme ve ilçe halkıma olan ilgim ve sevgimin bende yarattığı hizmet aşkından dolayı memleketime hizmet etmek amacıyla belediye başkanlığı seçimlerinde aday adayı olmaya karar verdim.

 

Sayın genel başkanım ve partim, çok değerli Viranşehirli hemşerilerim beni bu hizmete layık görürlerse göreve hazırım. Hemşerilerimin ve partimin hizmetindeyim. Kendimi bu göreve hazır ve yeterli gördüğüm için Viranşehir’e en güzel hizmeti yapabileceğime inanıyorum. Ben devlet memuru olarak; tıp fakültesi eğitim süresi haricindeki yaşamımın tüm bölümünü Viranşehir’de geçirdim. Bundan sonra da Viranşehir ilçemden ayrılmayı kesinlikle düşünmüyorum. Benim ve Viranşehirli hemşerilerim için Cenabı hak hayırlısı neyse bizlere onu nasip etsin. Viranşehir ve Viranşehir’de yaşayan herkesi çok seviyorum.

 

Sayın genel başkanıma, partime, hizmet için partide görev alan herkese ve çok değerli tüm Viranşehir halkına minnettarlık duyar saygılar sunarım.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
SİZCE VİRANŞEHİRDE HANGİ PARTİ KAZANACAK
BDP
AKP
EN SON YORUMLANANLAR