deneme
Genel Yayın Yönetmenimiz Kaybetik
ÖZBİLGİ AKRABALARIYLA AK PARTİ DE
İKİ GÜNDE  OKUNAN GAZETE
Bu haber 25 Mart 2011, Cuma 11:26 tarihinde eklendi. 1492 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MEHMET ORHAN GÖREN GAZETEMİZDE

TURAN SEYREK (VİRANŞEHİR/VİRGA),- AK parti'den Milletvekili aday adayı olan Mehmet Orhan Gören Viranşehir gazetesini ziyaret ederek, bire müddet Gazetemiz Genel yayın Yönetmeni ile sohbet etti
MEHMET ORHAN GÖREN GAZETEMİZDE

     ECZACI MEHMET ORHAN GÖREN VİRANŞEHİR'DE

VİRANŞEHİR (VİRGA),- 1971 yılında Viranşehir'de doğan ve İlk, orta, liseyi Viranşehir'de tamamlayan Ankara Üniversitesi Eczacılık fakültesinden mezun olan Mehmet Orhan Gören evli ve 2 çocuk babasıdır. Eşi Hacetepe Eczacılık fakültesinden mezun olan Gören halen  iş alanı olarak Adana'da ikamet etmektedir. Urfa'dan  Milletvekili aday adyı olan Gören AK Parti Şanlıurfa teşkilatı ile tanışarak adaylığını açıkladı.
 Bügün Viranşehir'e gelerek ilk etapta gazetelerini ziyaret eden Ecz. Gören, " çağın teknolojisiyle donatılmış gazetes hakkında da bilgi alış verişinde bulundu. Daha sonra  başta yakınları olmak üzere çeşitli taziyelere de giden gören, seçim çalışmaları için start verdi. Viranşehir dışında Ceylanpınar ilçesini de ziyaret için Ceylanpınar'a giden Gören  Milletvekili aday  adaylığının 2. dönemini oluşturuyor.

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
SİZCE VİRANŞEHİRDE HANGİ PARTİ KAZANACAK
BDP
AKP
CHP
DP
MHP
SP
EN SON YORUMLANANLAR